•   570900220
  •   centrumdiagnozy.va@gmail.com

Kształtowanie dojrzałości szkolnej

f

Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować.

Marilyn vos Savant

s

Gotowość szkolna. Nasze dzieci rosną, czas nie stoi w miejscu, a naszą rolą jest dać naszym maluchom jak najwięcej aby mogły poradzić sobie w otaczającej rzeczywistości. Pierwszym etapem jest przedszkole, ale dla niektórych dzieci ten etap nieubłaganie dobiega końca i wszyscy stoimy przed nowym wyzwaniem. Szkoła! Nowe doświadczenia, nowe znajomości i sukcesy.

d

Mając na względzie niedookreśloną sytuację związaną z covid-19 podjęliśmy decyzję o przyspieszeniu zajęć przygotowujących do szkoły.

Czy dziecko poradzi sobie z tempem aktywności? Czy będzie wiedziało co zrobić na przerwie? Czy zareaguje na pierwszą prośbę nauczyciela? Czy będzie samodzielne? Czy jest wystarczająco śmiałe? Czy jest grzeczne? Czy ma wystarczającą wiedzę i umie ją wykorzystać na lekcjach? itp.

Będziemy mogli odpowiedzieć na te i inne pytania!

W trakcie trwania „mini szkoły” będą przygotowane zadania i wykreowane sytuacje, które dzieci będą doświadczały w warunkach zbliżonych do szkolnych. Co ważne będą lekcje i przerwy.

Dzieci czeka ciekawa zabawa i wyjątkowe doświadczenie, przed nami nauczycielami stoi wyzwanie, a przed rodzicami oczekiwanie odpowiedzi na wiele pytań i tego najważniejszego – Jak moje dziecko poradzi sobie w szkole?

g

Dla kogo?
Dzieci 6-7 lat

Kiedy?
Soboty 10:00-12:00

Czas trwania
daty- 8 maja, 15 maja, 22 maja, 29 maja, 5 czerwca

Ilość osób
10-12 dzieci

Cena: 300 pln/ 15 godzin

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel: 733 44 88 80

centrumdiagnozy.va@gmail.com

d

Nasze przedszkole http://przedszkole-wwz.pl/

d

d